Najlepsza publiczność...w Budrach!!!

Miniony sobotni wieczór w Budrach przepełniony był świetną rozrywką oraz  muzycznymi koncertami zespołu absolwent i Alebabki, a także tanecznymi popisami  zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury.

Publiczność, która zawitała do Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach, miała okazję do przeżycia wielu pozytywnych emocji związanych z oglądaniem artystycznych i humorystycznych popisów seniorów  (na co dzień spotykających się w miejscowym Klubie Seniora). Tego wieczoru salwy śmiechu oraz gromkie brawa rozlegały się do późnego wieczoru. Seniorzy w niezwykle zabawny sposób przedstawiali na scenie codzienność, której doświadczają w wieku emerytalnym, oczekując każdego miesiąca z utęsknieniem na listonosza J.

Humorystyczny spektakl ?Ulotne chwile? powstał z inicjatywy oraz wg scenariusza kierownik klubu Janiny Kowalewskiej(wystąpili: Janina Kowalewska, Janina Janicka, Jadwiga Święcka, Bernadeta Piaścik, Teresa Hadziewicz, Wiktor Trzeciakiewicz, Danuta Urynowicz, Regina Zielińska, Jadwiga Adamczuk, Stefania Wójcik, Stefania Palińska, Anna Walendziak, Maria Stanecka, Irena Daniłowicz, Antoni Żemajtys, gościnnie Jacek Szukiel i Jerzy Dorosz, którego czujne, reżyserskie oko czuwało nad całością programu).

Dalszego zapału do wspólnego działania i zabawy oraz dzielenia się nim ze wszystkimi  mieszkańcami gminy życzyła dyrektor Aneta Stankiewicz - prowadząca imprezę, a specjalny gość niespodzianka - dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1 Radek Brzózka, (który przyjechał by podziwiać na scenie swoją babcię Jadwigę Święcką) powiedział obserwując żywiołowo reagującą widownię ?Macie lepszą publicznością niż  w Opolu, Sopocie i innych festiwalowych miastach?.