Warsztaty w olszyńskim teatrze Kreatury - PPWOW

Po niezapomnianych atrakcjach w Galindii w szybkim tempie ponownie zajęliśmy miejsca w busach, by nie spóźnić się na kolejne zajęcia. Niebawem dotarliśmy na umówione miejsce na olsztyńskiej starówce, gdzie ujmującym uśmiechem powitała nas pani Marta. Zostaliśmy podzieleni na 2 grupy. 3- godzinne warsztaty ?Aktor- Przestrzeń - Rekwizyt? prowadzone przez aktorów olsztyńskiego teatru ?Kreatury?  Martę Andrzejczyk i Przemysława Wiśniewskiego przebiegły w serdecznej i twórczej atmosferze. Młodzież uczestniczyła w scenkach, pracowała na recytowanych tekstach, uczyła się gospodarowania przestrzenią - to były fantastyczne warsztaty edukacyjne, podczas których w zabawowej formie przekazano mnóstwo ćwiczeń aktorskich. Na koniec warsztatów aktorzy zaprezentowali nam sztukę ?Letnie małżeństwo?.  Było super!!!