20 kwietnia 2024
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor

Spotkanie z łódzkim aktorem Hubertem Jarczakiem

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Barwy jesieni" oraz GOK w Budrach zapraszają w piątkowy wieczór na spotkanie z Hubertem Jarczakiem ? aktorem łódzkiego Teatru im. Stefana Jaracza.

Budry, godz. 17.00 ? sala widowiskowa

Hubert Jarczak - Absolwent wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończył w 2009 roku. Na swoim koncie ma udział w filmach i serialach  (m.in. ? Czas honoru?, ?Ojciec Mateusz? , ?Na dobre i na złe?, ?Barwy szczęścia? ?Pierwsza  miłość?, "Afonia i pszczoły", "Twarzą w twarz" i "Hotel 52"). Na deskach łódzkiego Teatru im. Stefana Jaracza wystąpił w roli Konrada w "Wyzwoleniu" Stanisława Wyspiańskiego.
W roku 2007 zajął I miejsce w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w Koszalinie w kategorii studenci szkół teatralnych i aktorzy.