16 kwietnia 2024
Benedykt, Bernadetta, Cecyl, Cecylian, Charyzjusz, Erwin, Erwina, Julia, Ksenia, Lambert, Lamberta, Nikita, Nosisław, Patrycy, Urban

KOCHANE BACHORKI w Eliminacjach Rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Dziecięcych Zespołów Teatralnych "O Laur Złotej Rybki"

27.04.2017 w Węgorzewskim Centrum Kultury odbyły się Eliminacje Rejonowe Wojewódzkiego Konkursu Dziecięcych Zespołów Teatralnych "O Laur Złotej Rybki". Reprezentujące Gminny Ośrodek Kultury w Budrach "KOCHANE BACHORKI" zdobyły trzecie miejsce równorzędnie z grupą z Zespołu Szkół w Kruklankach. Miejsce pierwsze powędrowało do "Teatrzyku w Kieszeni", natomiast miejsca drugiego nie przyznano.
Doświadczone Jury na spotkaniu z instruktorami udzieliło wielu niezwykle cennych wskazówek dotyczących gry aktorskiej, przebiegu spektaklu czy ukazywania emocji.
KOCHANE BACHORKI jako grupa na co dzień śpiewająca w tym scenicznym wcieleniu wystąpiła okazjonalnie, jednak przyjaźń z teatrem, jakby razem z wiosną, zaczęła kiełkować... Kto wie, co z tego jeszcze wyrośnie... Cóż, w bajce wszystko zdarzyć się może!
Dziewczęta pięknie!!!! GRATULACJE!