Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
29 listopada 2023
Imieniny obchodzą
Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

Kochane Bachorki

Jest  to grupa dzieci śpiewająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach. Kochane Bachorki śpiewają na wielu wydarzeniach kulturalnych naszej gminy, festynach, dożynkach, różnego rodzaju przeglądach wokalnych, systematycznie biorą udział w Przeglądach Kolęd i Pastorałek, Seminarium Ekologicznym w Budrach, a także na Festynie Ekologicznym ?Eko-logika? i wielu innych. Kochane Bachorki nierzadko urozmaicają wydarzenia naszej gminy również amatorską grą aktorską.

Kochane Bachorki

Dzień Babci i Dziadka - 2014r.

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Budrach

Dożynki Parafialne w Świętajnie - 2014r.

Przegląd wokalny "Poznajmy i doceńmy wartości pszczelej pracy" - Srokowo 2014r.

Seminarium Ekologiczne - Budry 2014r.

XV Przegląd Kolęd i Pastorałek w Srokowie - 2014r.

Mazurski Festyn Ekologiczny EKO-LOGIKA - Ryn 2014r.

10-lecie Elektrowni Wodnej w Ołowniku - 2014r.

Kochane Bachorki - 2014r.