Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
20 maja 2024
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid, Bazylis, Bernardyn, Bernardyna, Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Kochane Bachorki

Jest  to grupa dzieci śpiewająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach. Kochane Bachorki śpiewają na wielu wydarzeniach kulturalnych naszej gminy, festynach, dożynkach, różnego rodzaju przeglądach wokalnych, systematycznie biorą udział w Przeglądach Kolęd i Pastorałek, Seminarium Ekologicznym w Budrach, a także na Festynie Ekologicznym ?Eko-logika? i wielu innych. Kochane Bachorki nierzadko urozmaicają wydarzenia naszej gminy również amatorską grą aktorską.

Kochane Bachorki

Dzień Babci i Dziadka - 2014r.

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Budrach

Dożynki Parafialne w Świętajnie - 2014r.

Przegląd wokalny "Poznajmy i doceńmy wartości pszczelej pracy" - Srokowo 2014r.

Seminarium Ekologiczne - Budry 2014r.

XV Przegląd Kolęd i Pastorałek w Srokowie - 2014r.

Mazurski Festyn Ekologiczny EKO-LOGIKA - Ryn 2014r.

10-lecie Elektrowni Wodnej w Ołowniku - 2014r.

Kochane Bachorki - 2014r.