Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2023
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław

Force Fire

Młodzieżowy zespół "miłośników" tańca z ogniem, którego opiekunem jest Iwona Urbanowicz.
W występie bierze udział  siedem osób. Obecnie FORCE FIRE dysponuje układami 10-20 minut. Układy te składają się w większości z wyjść bardzo dynamicznych, ale można odnaleźć także sceny refleksyjne. "Spektakl o miłości" to mniejsze wyjścia dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Przy pokazie używany jest następujący sprzęt: łańcuchy z pojedynczą pochodnią, kije, wachlarze i pochodnie. Układy są urozmaicane ?pluciem i połykaniem ognia?.
Tancerze ognia występują w czarnych kostiumach z nazwą grupy, a ich twarze zdobi odpowiednia  do danego układu charakteryzacja.
Dotychczas FORCE FIRE wystąpiła na imprezach  w Budrach, dożynkach Powiatowych w Pozezdrzu, podczas XXXI Spotkań ze Sztuką i 19 Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olecku, na Miedzynarodowych Dniach Teatru w Nidzicy, podczas "Święta sękacza" w Zytkiejmach, w Baniach Mazurskich, Węgorzewie a takze na weselach, urodzinach i innych okazjach.
Grupa tańca ognia jest także otwarta na wszelkie propozycje osób decydujących się na współpracę. Kontakt : 87/427-80-48

Image

 

W ramach siódmej edycji Programu ?Działaj Lokalnie? w czerwcu rozpoczęliśmy działania  z projektu pt. ?Ogień pasji rozpalamy w sercach pokoleń?  realizowany z funduszy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapskiego Funduszu Lokalnego.Wygraliśmy grant w wysokości 4500zł. Dzięki tym pieniądzom ubogacimy nasze działania aby były bardziej ciekawe dla odbiorców. Głównym celem projektu jest zwiększenie aktywności i zaangażowania lokalnej społeczności w kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz integracja międzypokoleniowa. Mamy zamiar to osiągnąć poprzez organizowane przez nas zajecia: kulinarne, komputerowe, wikliniarske i decoupage oraz warsztaty tańca ze światłem i ogniem. Będziemy je realizować do 30 października.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w poszczególnych działaniach.

ImageImage
Image Image