PPWOW - wystawa fotograficzna A. Woronowicz

Wystawa fotograficzna to kolejne wydarzenie artystyczne "Ogrodu sztuk" realizowanego w ramach PPWOW.  W niedzielny wieczór 22 listopada  odbyło się otwarcie wystawy pt. "Samaria- najdłuzszy wąwóz Europy". Otwarcie wystawy odbyło sie z autorką zdjęć Alicją Woronowicz (autorka wystaw indywidualnych  m. in. ? Światła i cienie? (1993r.) w  Olsztynie oraz udział w wielu przeglądach i wystawach zbiorowych między innymi w Ogólnopolskiej Wystawie Poplenerowej ?Flip?, czyli wystawie fotografików , literatów i plastyków w Zarządzie Głównym Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie (1991r.), Przeglądzie Fotografii Nauczycielskiej - ?Efekty ruchu? (1991r.) i ?Konfrontacje 91? w Starachowicach).  Autorka malowniczo opowiadała o swojej wyprawie na Kretę, o przygodach związanych z nią, zachęcając do podróżowania i fotografowania cudownej przyrody.

Wystawę można oglądać do końca grudnia. Zapraszamy