20 kwietnia 2024
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor

Warsztaty teatralne

Kolejne (i już ostatnie niestety!) działania edukacyjne, które umożliwił   Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich. Wiele atrakcyjnych form zajęć i wydarzeń  kulturalnych dla dzieci i młodzieży zrealizowano w gminie Budry dzięki środkom finansowym z tego programu.
I już na zakończenie tego programu  organizatorzy( Gminny Ośrodek Kultury w Budrach) zapraszają na równie  interesujące przedsięwzięcie młodzież zainteresowaną edukacją teatralną na:
- 20 godz. warsztaty obejmujące Teatralną Ekspresję Ruchu . Zajęcia będą  polegać  na ćwiczeniach z zakresu pantomimy i pozawerbalnej animacji dźwiękowej.
Juz w sobotę 4 września  wyjazd do Olsztyna a w nim: warsztaty  -€žAktor-Przestrzeń-Rekwizyt  przeprowadzone przez Stowarzyszenie Scena Babel w Olsztynie. Młodzież na zakończenie będzie mogła obejrzeć spektakl  w wykonaniu  aktorów działających w Stowarzyszeniu.
W programie przewidziane jest również kino oraz Galindowe zajęcia integracyjne.