19 kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner, Włodzimierz

Już niebawem Dożynki Powiatowe

Gminny Ośrodek Kultury w Budrach zaprasza wystawców, handlowców, twórców ludowych, pszczelarzy, ogrodników, stowarzyszenia agroturystyczne, koła gospodyń
do udziału w Kiermaszu Dożynkowym, który odbędzie się 11 września 2011 roku (niedziela), na placu gminnym w Budrach podczas Dożynek Powiatowych 2011.
Stoiska wystawowe i handlowe należy zgłosić do dnia 2 września br. pod numer telefonu : 87 4278048, mailem; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.00.