24 kwietnia 2024
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin, Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy, Horacjusz, Zbroimir

Dzień Kobiet 2012

O tym, ze polskie dziewczyny mają najwięcej witaminy wiedzą wszyscy :)
Ten temat przewijał się w piosenkach uroczych dziewczyn z zespołu Alebabki, które  rozpoczęły wieczór muzycznym koncertem. Dzień Kobiet zawsze wywołuje wiele pozytywnych emocji - szczególnie ten w Budrach!!! Jak zwykle doborowa obsada występujących artystów przyczyniła się do tego, że ten  popularny lecz nie tuzinkowy dzień był niesamowitą zabawą dla licznie przybyłej publiczności. W tym roku ekipę aktorską tzw. ?teatrzyku okazjonalnego z uśmiechem? tworzyli Barbara Tomaszewska, Iwona Urbanowicz (pracownicy GOK i biblioteki w Budrach) oraz Waldemar Dworzecki i Andrzej Urbanowicz (Radni Gminy Budry, którzy zajmując się ważnymi sprawami dla gminy i obowiązkami domowymi, znaleźli odrobinę czasu, aby zrobić prezent dla Pań w postaci wyśmienitych kreacji kabaretowych).
Skład ekipy artystycznej tworzyli również niezastąpieni Panowie - Jerzy Janoszek, Czesław Jedenasty, Krzysztof Abako i Jerzy Zinkiewicz, uświetniając ten wieczór pięknymi wykonaniami piosenek z kobietą w tle. Miłym akcentem "babskiego" wieczoru było obdarowanie kwiatami występujących Pań przez Wójta Gminy Budry Józefa Markiewicza. Prowadzenie imprezy przypadło czarującemu Jerzemu Zinkiewiczowi - kierownikowi zespołu Absolwent. Szczególne podziękowania należą się  Krzysztofowi Abako za  przygotowanie świetnych aranżacji do wykonywanych utworów.
Odpowiedź na pytanie "Gdzie ci mezczyźni na miarę czasów?" brzmi:  u nas, w Budrach, drodzy Państwo :)