Włodzimierz Nazarowicz z Budzewa uhonorowany nagrodą Marszałka

Włodzimierz Nazarowicz,  w środę 22 października, odebrał z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego nagrodę za kontynuację tradycji ludowych w zakresie folkloru muzycznego  i wiejskiego rzemiosła.
Cieszymy się razem z nim, jesteśmy dumni z Pana Włodzimierza, życząc mu wielu muzycznych spotkań, malowniczych rozmów oraz długich lat życia.
Pan Włodzimierz ? Przyjaciel Kultury (taki tytuł otrzymał od społeczności w Budrach w minioną niedzielę), człowiek niezwykły, skrzypek, śpiewak, gawędziarz ze swoistym poczuciem humoru, wielokrotnie nagradzany (?Zasłużony  Działacz Kultury?, Honorowa Odznaka ?Zasłużony dla Kultury Polskiej? przyznana przez  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego), dla nas, mieszkańców naszej ?małej ojczyzny? zawsze będzie po prostu drogim panem Włodzimierzem, naszym przyjacielem, symbolem zamiłowania do muzyki, książki, tradycji a przede wszystkim życzliwości i szacunku do drugiego człowieka.