24 kwietnia 2024
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin, Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy, Horacjusz, Zbroimir

Warsztaty teatralne z "Barwami Jesieni"

W imieniu Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Barwy Jesieni" w Budrach zapraszamy serdecznie chętnych (w wieku od 4 do 80 lat) do wzięcia udziału w warsztatach teatralnych. Drugie zajęcia odbędą się w sobotę 25 października 2014 r. o godz. 13.00 w siedzibie stowarzyszenia, przy ul. M. Konopnickiej 4 w Budrach.

Warsztaty są jednym z etapów realizacji projektu pn. "Ocalona od zapomnienia - Tradycja", realizowanego w ramach programu ?Działaj Lokalnie VIII?, który ma na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego.

Pomysłem organizatora jest przeprowadzenie zajęć, które przygotują uczestników w różnym wieku do przedstawienia teatralnego, na podstawie opowieści i obyczajów naszych przodków, przekazywanych kolejnym pokoleniom przez poprzednie.