20 kwietnia 2024
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor

BUDZEWIAKI I GOK BUDRY ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Zespół "Budzewiaki" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Budrach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w projekcie "Tradycja naszym szlachectwem", którego celem jest pielęgnowanie tradycji poprzez przekaz tych wartości młodszemu pokoleniu. Organizatorzy zaplanowali cykl zajęć związanych z odtwarzaniem obrzędów, pieśni oraz wspólnym kucharzeniem. Chętni będą mogli uczestniczyć w warsztatach teatralnych, etnograficznych oraz w wyjeździe do muzeum w Olsztynku.

Jeśli się nudzisz, zgłoś swój udział do BUDZEWIAKÓW!!!, czekają na Ciebie ciekawe pomysły wyzwalające energię. Zapraszamy do wspólnego spędzenia wolnego czasu! Zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów! Razem możemy więcej!

Konkurs dofinansowano ze środków Programu ?Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Gminy Gołdap, Gminy Dubeninki, Gminy Banie Mazurskie, Gminy Budry i Gminy Pozezdrze.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Zespół Budzewiaki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Budrach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w projekcie "Tradycja naszym szlachectwem", którego celem jest pielęgnowanie tradycji poprzez przekaz tych wartości młodszemu pokoleniu. Organizatorzy zaplanowali cykl zajęć związanych z odtwarzaniem obrzędów, pieśni oraz wspólnym kucharzeniem. Chętni będą mogli uczestniczyć w warsztatach teatralnych, etnograficznych oraz w wyjeździe do muzeum w Olsztynku.

Jeśli się nudzisz, przyjdź do świetlicy w Budzewie, czekają na Ciebie ciekawe pomysły wyzwalające energię. Zapraszamy do wspólnego spędzenia wolnego czasu! Zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów! Razem możemy więcej!