Diagnoza potrzeb kulturalnych w Gminie Budry

Diagnoza potrzeb kulturowych społeczności gminy Budry zrealizowana została w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2019”.
Celem działań podejmowanych w ramach programu było poszerzenie dostępu do kultury, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, pobudzenie aktywności obywatelskiej w przestrzeni kultury, wykreowanie warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji kulturalnej i artystycznej.

Wyniki diagnozy, w której wielu z Państwa wzięło udział, będą podstawą do tworzenia przyszłej oferty kulturalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach i pomogą w większym stopniu wykorzystać potencjał kulturowy mieszkańców gminy.
Diagnoza została opracowana przez niezależne osoby zewnętrzne oraz wolontariuszy.

Zapraszamy do zapoznania się.
Dokument w załączeniu:KLIKNIJ W OBRAZEK NA GÓRZE