Ruszyły projekty Inicjatywy Lokalne 2019

Przyszedł czas na realizację zainteresowań i pasji mieszkańców środowisk lokalnych w naszej gminie! Zapowiada się mnóstwo ciekawych, innowacyjnych i twórczych działań!
Pomysły realizowane będą dzięki grantowi pozyskanemu przez GOK z programu DK+ Inicjatywy lokalne 2019 dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury.
Przypominamy, że wśród najaktywniejszych środowisk, które złożyły wnioski i zdobyły środki na realizację swych pasji znalazły się :
- Koło Gospodyń Wiejskich w Piłakach Małych - projekt pt. „Ocalić od zapomnienia”
- Grupa Nieformalna „Force Fire z Ołownika - projekt pt. „Magia ognia - pasja, która nas łączy!”
- Grupa Nieformalna „Zdolni Artyści” z Ołownika- projekt pt. „Nauka poprzez zabawę małych ciekawych świata artystów”
- Grupa Nieformalna „Budzewianki” - projekt pt. ”Szyjesz i pleciesz- kulturę z Budzewa wyniesiesz”
- Twórcza Grupa Nieformalna w Budrach - projekt pt. „Odkryj w sobie artystę”
- Koło Gospodyń Wiejskich w Popiołach – projekt pt. „ Śpiewam i recytuję – super się bawię i rymuję”