Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Czwartek
13 czerwca 2024
Imieniny obchodzą
Antoni, Chociemir, Herman, Lucjan, Maria Magdalena, Tobiasz

Kabaretowy Dzień Kobiet w GOKu

Dziękujemy wszystkim Wykonawcom! Byliście wspaniali!
Dziękujemy Janowi Mełechowi Przewodniczącemu Rady Gminy w Budrach za obdarowanie wszystkich pań pięknymi kwiatami, Kamilowi Herbatowiczowi za prowadzenie imprezy, KGW w Budzewie za urozmaicenie święta pysznym serwisem kawowym, Teresie Kowalskiej za ufundowanie upominku z kosmetykami (szczęśliwy los przypadł Elżbiecie Król), a Zbigniewowi Cabajowi za bogatą fotorelację z imprezy.

"Jaki byłby świat bez bab?"


 

Barwy Jesieni i Budzewiaki na Dniu Kobiet w GOKiP Banie Mazurskie

7 marca 2020 zespoły Barwy Jesieni i Budzewiaki zaprezentowały się na sąsiedniej scenie - w Baniach Mazurskich. Piosenki i skecze o tematyce damski-kobiecej rozbawiły zgromadzona publiczność.
Zespoły serdecznie dziękują Dyrekcji GOKiP Banie Mazurskie za zaproszenie!
fot. GOKiP Banie Mazurskie

 

Artystyczny Wieczór Walentynkowy 2020

Artystyczny Wieczór Walentynkowy w Budrach upłynął w nastrojowych klimatach obrazu i dźwięku. Rozpoczął się ciekawym spotkaniem z rodzimą malarką Bożeną Robak z Więcek, podczas którego artystka uchyliła rąbek wydarzeń z życia opowiadając o swej malarskiej pasji.
Dalszą część wieczoru uczestnicy wernisażu spędzili przy nastrojowej muzyce i niezwykłym głosie Pawła Adamejtisa. W jego wykonaniu usłyszeliśmy przeboje m.in. Franka Sinatry, Steviego Wondera, Pawła Domagały i Czesława Niemena.
Wystawę autorstwa pani Bożeny Robak można zwiedzać do 16 marca.